O mnie

Nie lubię pisać o sobie, ale jako że na niemal każdym profesjonalnym blogu znajduje się krótka notka o autorze, to i ja w telegraficznym skrócie postawiłem coś naskrobać. Pozwolę sobie nie podawać prawdziwego imienia, znajomi wołają na mnie po prostu Jogi. Tak tak, dokładnie jak ten miś z bajki, która emitowana była wiele lat temu, kiedy byłem jeszcze małym dzieckiem.

Od tamtego czasu zmieniłem się znacząco, zmieniły się moje upodobania, kształtował charakter. Dziś jestem niemalże trzydziestoletnim gościem, ja który według wielu ludzi, ma fantastyczną pracę (w zasadzie pracę marzeń) i udane życie. To drugie pozwolę sobie zostawić dla siebie. Co do pracy natomiast... jestem miłośnikiem internetu, z wykształcenia zaś ekonomistą.

Interesuje się giełdą, lubię liczby, przez kilka lat pracowałem w branży produktów finansowych i dzięki temu zdobyłem jakieś tam doświadczenie. W połączeniu z zamiłowaniem do internetu (i powiedzmy większą niż przeciętna wiedzą o nim) wyszło mi, że niegłupio będzie założyć stronę o produktach finansowych. I tak powstała jedna, za nią druga i kolejne. Jakoś się wszystko kręci, najbardziej optymistyczne jest to, że nie grozi mi kryzysy. Nie zagraża mi to nawet mało powiedziane- kryzys powoduje zwiększenie obrotów na rynku produktów finansowych. Dlatego też konsekwentnie poszerzam „stajnię” swoich stron finansowych o nowe. Ostatnio zauważyłem jednak, że wśród moich portali brakuje bloga. A przecież blog to takie fantastyczne narzędzie!

Można w nim przekazać każdą luźną myśl. Każda z myśli można natomiast poddać ocenie czytelników, stworzyć z nimi debatę, i tak dalej, i tak dalej. No i dochodzimy do tego miejsca. Założyłem bloga, tu chcę się tylko krótko przywitać, mówię więc wszystkim serdeczne: dzień dobry. Nie jestem dobry w opisywaniu siebie, będę więc na tym kończył. Zachęcam Was jednak do regularnych wizyt i zapewniam, że nie będziecie się tutaj nudzić.

Nawigacja:

Strona główna
O mnie
Kurs oszczędzania
Okazja zakupowa
Galeria zdjęć
Kontakt